Podpory budowlane, stemple budowlane, sztyce

Oferujemy stemple budowlane stalowe malowane oraz ocynkowane. Ocynkowane metodą na gorąco i na zimno.

W naszej ofercie mamy szeroki zakres produktów. Na bieżąco w naszych magazynach znajdują się wszystkie popularne rozmiary, dzięki czemu możemy zapewnić natychmiastową dostawę na terenie całego kraju oraz zagranicą. W przypadku zamówień o niestandardowych wymiarach podpór jesteśmy w stanie sprowadzić je w bardzo krótkim czasie – nawet do 3 dni.

Podpory budowlane, sprzedawane przez nas cechuje wysoka jakość o której przekonali się nasi klienci w ciągu ostatnich lat. Posiadamy duży asortyment podpór w przystępnej cenie dostępnej dla małych i dużych firm budowlanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poza nowym asortymentem mamy również w ofercie używane stemple budowlane znanych marek takich jak DokaPERIULMA czy HÜNNEBECK.
Mamy stemple o nośności 10kN , 20kN i 30kN. Dostępne również inne, o niestandartowych parametrach – na zamówienie.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty, które sprawdzaliśmy na budowach, w których byliśmy generalnym dostawcą elementów szalunków. Nasze podpory budowlane użyte zostały np do budowy Stadionu Narodowego w Warszawie czy też słynnego wieżowca „Żagla” na ul. Złotej 44.