,

Sklejka szalunkowa topolowa


Sklejka szalunkowa topolowa
Wymiar 1250x2500cm
Grubość 21mm

Cena za sztukę dla zakupu detalicznego

Zakupy hurtowe: ZADZWOŃ i NEGOCJUJ

289,00 

Sklejka szalunkowa topolowa

Sklejka szalunkowa topolowa to nasz czołowy produkt – specjalizujemy się w dostawach tej sklejki na terenie Polski i całej Europy. Posiadamy rozległe kontakty w zakładach produkcyjnych płyt szalunkowych na terenie Europy i Chin jesteśmy w stanie przedstawić kompletną ofertę dla klientów dopasowaną do ich wymogów zarówno pod względem wysokiej jakości jak i pod względem najniższych cen. Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z szeregiem znanych producentów szalunków w Europie i Chinach.

Informacje ogólne:

Sklejka szalunkowa topolowa jest elementem szalunku stropowego. Układa się ją bezpośrednio na dźwigarach H20. Dzięki dużym wymiarom (1250×2500) układanie idzie szybko i sprawnie. Arkusz sklejki szalunkowej składa się z kilkunastu warstw topoli oraz z dwóch wierzchnich warstw fenolowych, które są idealnie gładkie i nie zostawiają odcisku faktury drewna na betonie. Wszystkie warstwy podczas produkcji są klejone i prasowane co pozwala uzyskać odpowiednią sztywność sklejki szalunkowej. Krzyżowy układ warstw sprawia, że jest bardzo wytrzymała. W wytrzymałości na zginanie statyczne jest mocniejsza niż stal. Jeśli chodzi o parametry takie jak wytrzymałość na zginanie, rozciąganie, ściskanie i ścinanie w płaszczyźnie płyty – sklejka szalunkowa jest mocniejsza niż inne drewnopodobne panele. Jest też lżejsza o 40% od drewnopodobnych zamienników o tej samej grubości. Najczęściej wykorzystywana jest sklejka o grubości 21mm. Wykorzystuje się ją w budownictwie do szalunków stropowych, ściennych oraz na podesty rusztowań. Znajduje zastosowanie również w przemyśle meblarskim, samochodowym, transportowym, opakowań i w szkutnictwie. Przeważnie dostępna w kolorze ciemno brązowym – stąd czasem potocznie nazywana jest czarną sklejką.

Ze względu na korzystną cenę najbardziej popularna pośród płyt szalunkowych jest właśnie sklejka szalunkowa topolowa. Jest często wybierana przez firmy budowlane, które chwalą sobie stosunek ceny do jakości.

Wymiar 1250x2500cm
Grubość 21mm.

Na zamówienie dostępne są też inne grubości np: 18mm, 20mm. W celu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym biurem. Nasi handlowcy chętnie też pomogą wyliczyć potrzebne ilości i w razie potrzeby podpowiedzą opcjonalne rozwiązania.

Cena jest ceną brutto za 1 płytę.
Przy zakupie większej ilość zadzwoń i spytaj o wycenę indywidualną.

Waga 34 kg
Wymiary 125 × 250 × 2.1 cm

W oparciu o 0 opinii

0.0 średnia
0
0
0
0
0

Wystaw opinię dla “Sklejka szalunkowa topolowa”

Nie ma jeszcze żadnej opinii

Możesz lubić także…