Zsypy budowlane i zsypy do gruzu

Oferujem również pełny asortyment do zsypów budowlanych

Zsypy do gruzu zapewniają bezpieczny transport gruzu i odpadów na budowie bezpośrednio do specjalnych pojemników. Kosze do gruzu są proste i szybkie w montażu i w znacznym stopniu usprawniają prace budowlane. Poniżej przedstawiamy poszczególne pozycje zsypów budowlanych które posiadamy w swojej ofercie.

Zestaw zsypowy składa się z konstruckji nośnej (stelażu) montowanej na otworze okiennym lub rusztowaniu, koszy z łańcuchami jako element podstawowy oraz kosza zasypowego, który umieszcza się na samej górze zestawu. Każdy zestaw można doposażyć w dodatkowe akcesoria: wciągarkę, element pośredni, stalową wkładkę wzmacniającą. Można także przy pomocy wzmocnionej konstrukcji nośnej wykonać zestaw zsypowy o długości 20m. Istnieje także możliwośc zamienienia elementu podstawowego elementem wzmocnionym blachą (na całej długości) co ma służyć zabezpieczeniu koszy przed wzmożoną eksploatacją.
Zsypy budowlane figurują też pod nazwą leje zsypowe. Określenia te można stosować zamiennie.

Akcesoria do zsypów budowlanych:
Wciągarka przyśpiesza ustawianie zestawu zsypowego do gruzu, zapewnie bezpieczny montaż i demontaż. Jest bardzo prosta do zastosowania.
Element pośredni to dodatkowy kosz zasypowy montowany w środkowej częsci zestawu. Pozwala np. na korzystanie z zsypu do gruzu na kilku piętrach lub poziomach rusztowań
Stalowa wkładka to stalowy element zabezpieczający górny odcinek kosza
Element wzmocniony blachą to element podstawowy z łańcuchami dodatkowo wyłóżony od środka blachą na całej długości. Chroni kosze i przedłuża ich żywotność.

W przypadku pytań lub oferty cenowej prosimy o kontakt z naszym biurem.